Четвер, 16.05.2024, 22:41
Вітаю Вас Гість | RSS

ШКОЛА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Як звучить слово
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Створення власних навчальних ігор за допомогою програми TINY TAP

Що таке конструктор ігор? Це програма, яка має певні інструменти для створення гри. Так як лексичні ігри пов'язані із зображенням та озвученням слів, що вивчаються, то крім конструктора необхідно завантажити ще й програму для пошуку різноманітних зображень. Цю функцію вдало виконує, наприклад, програма IS (image search). Картинки можна також завантажувати через саму програму Tiny Tap, натиснувши в меню кнопку із зображенням лупи.

За допомогою конструктора Tiny Tap можна швидко створити гру типу Find (“Знайди слово”) на будь-яку тему. Для озвучення гри треба мати планшет із вбудованим мікрофоном. Створені ігри можна розповсюджувати й іншим користувачам планшетів.

Далі наведена покрокова інструкція по створенню власної навчальної гри за допомогою конструктора Tiny Tap.

  1. Спочатку за допомогою програми IS (або подібної до неї) завантажуємо до Галереї планшету (папка, де містяться всі картинки) графічні зображення тих слів, з якими буде оперувати навчальна гра. Для цього у програмі IS у верхньому віконці (пошук) пишемо необхідне слово на будь-якій мові (українській, російській, англійській чи ін.) і натискуємо синю кнопку на віртуальній клавіатурі (лупа). Із багатьох картинок, що з'явилися на екрані обираємо одну, натиснувши на неї. Внизу з'явиться кнопка завантаження (дискета). Натискаємо на неї. Вгорі екрану з'являється червона полоса із надписом “Downloaded”. Це значить, що картинка внесена в галерею планшету. Далі проводимо таку ж саму операцію для всіх інших слів, необхідних для гри. Виходимо з програми IS.

  2. Заходимо в конструктор Tiny Tap. В правому нижньому кутку натискуємо на кнопку “Create” (створити).

В лівій частині екрану з'являється меню функцій по оформленню зовнішнього вигляду майбутньої гри. З цього меню обираємо функцію Backgrounds, щоб створити фон, на якому буде відбуватися гра. Далі тиснемо на синю кнопку ліворуч “Картинки”, щоб обрати відповідне зображення із Галереї. Обираємо картинку і після натискання на неї вона автоматично попадає у нашу гру. Так робимо з чотирма або шістьма (можна і більше) словами із тих, що будуть задіяні у грі . Це буде перший слайд гри.

Після того, як перші 4-6 картинок попали на ігрове поле, розташовуємо їх рухами пальців так, щоб вони рівно стояли одна проти одної та були однакових розмірів.

Далі тиснемо на зелену кнопку праворуч і у віконці “Add activity”, що з'являється на екрані, обираємо “Ok”.

У меню, яке з'являється в наступному віконці, обираємо функцію “Ask question”.

Програма повертає нас до ігрового слайду, де треба натиснути на червону кнопку “Мікрофон” і задати питання, що треба знайти, наприклад: “Find a sink”. Потім треба знову натиснути на цю ж саму кнопку другий раз, щоб зупинити запис із мікрофону.

Потім програма запропонує виділити пунктиром область, при натисканні майбутнім ігроком якої буде зараховуватися правильна відповідь. Це виділення робиться простим проведенням пальця по екрану. Закінчити операцію треба, натиснувши на зелену галочку в лівому нижньому кутку екрану.

Потім, натиснувши на синій хрестик в лівому верхньому кутку екрану, треба повторити цю процедуру для всіх інших картинок цього слайду. Завершується робота над слайдом натисканням зеленої галочки більшого розміру в лівому нижньому кутку екрану.

Якщо треба додати ще певну кількість лексики, то натиснувши на пустий слайд, на якому написано «Add slide», треба повторити вищезазначені кроки з новими картинками в такій же самій послідовності. Якщо ні, то придуємо назву гри та вписуємо його в графу «Game's name». Завершуємо роботу над створенням гри, натиснувши на кнопку із зображенням будинку. При цьому відбудеться автоматичне збереження гри в пам'яті планшету.

Щоб створена гра стала доступною для інших користувачів, треба натиснути на кнопку Share у початковому віконці програми та заповнити необхідну інформацію.

Щоб почати грати у створену гру, у початковому віконці треба натиснути кнопку «Play».

Конструктор Tiny Tap має додаткові підвищені можливості для створення ігор. Ця функція доступна в Tiny Tap Challenge.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: aonikol (05.05.2015)
Переглядів: 348 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz